Projektowanie stron internetowych i sklepów internetowych

TYPO3, WordPress czy Drupal

Budowanie serwisów o różnym charakterze, takich jak blog, portal informacyjny, wizytówka czy sklep online  

TWORZENIE STRON WWW

Rozwiązania, które pozwolą zaprezentować Twoją firmę od jak najlepszej strony. 

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Atrakcyjny, czytelny i innowacyjny sklep internetowy dedykowany dla Twojej działalności. 

TWORZENIE STRON WWW


Rozwiązania, które pozwolą zaprezentować Twoją firmę od jak najlepszej strony.

Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zaprezentować się klientom od jak najlepszej strony? Podejmując współpracę z nami, otrzymasz najlepsze rozwiązania, które wyróżnią Twój biznes pośród konkurencji.

Zadaj sobie dwa bardzo istotne pytania:

  1. Czy chcesz być liderem w swojej branży?
  2. Czy chcesz wyznaczać nowe trendy? 

Trafiając na naszą stronę, zrobiłeś pierwszy krok ku lepszej przyszłości. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów. W odpowiedni sposób zadbamy o pozytywny wizerunek Twojego biznesu w internecie. Stworzymy stronę www dopasowaną do potrzeb klientów. Zaoferujemy Ci atrakcyjną, czytelną i innowacyjną stronę internetową dedykowaną dla Twojej działalności.

Znasz takie powiedzenie: "Sukces polega na tym, że zdobywa się to co się chciało. Szczęście polega na tym, że podoba się to co się ma"? A teraz wyobraź sobie, że nie musisz zadowolić się tym, co masz. Sukces jest w zasięgu ręki. Wystarczy, że powierzysz nam los swojej firmy. Bądź sprytny. Postaw na sprawdzone rozwiązania i zyskaj zadowolenie rzeszy klientów.

Wyróżniamy się prędkością działania.
Tworzymy innowacyjne strony internetowe.

 

ETAPY TWORZENIA STRON


Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia.

Stworzenie dobrej strony www dla biznesu wymaga specjalistycznego podejścia. Na każdym etapie realizacji zlecenia możesz liczyć na profesjonalne podejście z naszej strony. Zanim przystąpimy do pracy, chętnie poznamy Twoje potrzeby oraz oczekiwania.

Gwarantujemy odpowiednie podejście do każdego etapu tworzenia strony www. Tylko odpowiednie przygotowanie i realizacja każdego z etapów przekłada się na dobrze wykonaną pracę. Poznaj etapy tworzenia stron, przez które zręcznie Cię przeprowadzimy.

1. Poznajemy potrzeby
Etap konsultacji jest bardzo istotny. Na jego poziomie dowiadujemy się, jaki jest cel stworzenia strony internetowej oraz jakie znaczenie będzie miała witryna w działaniach marketingowych.

2. Planujemy
Znając Twoje potrzeby, przystępujemy do etapu planowania. Tutaj skupiamy się na mapie witryny, omawiamy funkcjonalności, tworzymy zarys systemu nawigacji.

3. Projektujemy stronę www
Po wszystkich ustaleniach rozpoczynamy od opracowania projektu witryny Twojej firmy. Nie zapominamy o podstronach oraz elementach funkcjonalnych.

4. Tworzymy stronę www
Na podstawie zaakceptowanych projektów tworzymy stronę www. Witrynę wraz z jej elementami tworzymy przy użyciu takich języków programowania, jak: PHP, JAVA, C#, ASP .Net, SQL, MySQL, PostgreSQL, FIREBIRD, MSSQL, XML, XSL Smarty, X/HTML, CSS, JavaScript.
Korzystamy również z takich frameworków, jak: ZEND, TYPO3, Joomla, WordPress, Magento, PrestaShop, jQuery/UI, Kendo UI, Ext JS.
Wszystkie nasze projekty są wykonane w systemie RWD (Responsive Web Design), co oznacza dostępność strony na wszystkich urządzeniach (TV, Komputery, Tablety, Telefony)

5. Wdrożenie strony www
Podczas wdrażania strony www sprawdzamy i testujemy jej poszczególne elementy oraz umieszczamy ją na serwerze, a także podpinamy pod domenę. Strona może działać na naszym hostingu lub na innym wcześniej wskazanym.

 

GOTOWE ROZWIĄZANIA


Gotowe rozwiązania, które wyniosą Twój biznes na wyższy poziom.

Nie wiesz, jak powinna wyglądać strona www dla Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jakie elementy funkcjonalności ma zawierać? Podejmując współpracę z nami, możesz liczyć na profesjonalne podejście do tematu. Posiadamy gotowe rozwiązania, które wyniosą Twój biznes na wyższy poziom. Osiągając zamierzony cel, będziesz bardziej widoczny dla potencjalnych klientów.

Nie musisz się martwić tym, że strona www będzie trudna w obsłudze. Nie musisz być programistą, aby potrafić ją obsługiwać. Proponujemy gotowe rozwiązania umożliwiające zarządzanie zawartością witryny. Ich prostota oraz intuicyjna obsługa pozwoli na samodzielne umieszczanie treści na stronie.

 

 

 

ADMINISTRACJA STRONAMI


Dbanie o stronę www wymaga czasu i odpowiedniej wiedzy.

Do skutecznego działania w internecie nie wystarczy tylko strona www. Trzeba jeszcze zadbać o treść na stronie, aktualizację elementów i rozwiązań pozwalających klientom swobodnie się poruszać po witrynie. Nie można również zapominać o bezpieczeństwie, które uchroni Twoją stronę www przed atakami hakerów oraz dane klientów/kontrahentów pozostawionych podczas logowania, zakupów, czy korzystania z oferty.

Powierzenie administracji strony profesjonalistom przynosi korzyści w postaci oszczędności czasu oraz zredukowania kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika, który zajmuje się administracją witryny. Tym samym możesz w pełni skoncentrować się na realizowaniu celów działalności.

 

 

 

STRONY NA RATY


Ułatwimy Ci start Twojego biznesu. Skorzystaj z usługi "strony na raty".

Rozpoczęcie działalności biznesowej na jej początku pochłania dużo ludzkiej energii oraz kosztów. Niektóre inwestycje przesuwasz w czasie, ponieważ brakuje Ci funduszy. My mamy dla Ciebie propozycję stworzenia strony www, za którą można płacić w ratach. Zamiast rezygnować ze strony internetowej, możesz ułatwić sobie start, decydując się na naszą usługę "stron na raty".

System sprzedaży strony na raty nie wymaga oddzielnych dokumentów, ani pośrednictwa banku. W umowie dotyczącej stworzenia strony www dopisujemy punkt, który określa daty oraz wysokość poszczególnych rat.

KONTAKT

 

TECH-NET | ul. Kościerzyńska 10 | 51-416 Wrocław | Polska

www.technetdesign.pl | biuro@technetdesign.pl

Tel: 71 72 82 700 | Kom: 507 801 221 | Fax: 71 72 82 727