Strona www dla Sill Optics

Przedsiębiorstwo Sill Optics specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości urządzeń optycznych zleciło nam wdrożenie firmowej strony internetowej. O ile witryna nie jest technologicznie skomplikowana, o tyle musieliśmy dołożyć starań do stworzenia funkcjonalnej wyszukiwarki produktów wraz z wdrożeniem tabeli porównawczej. Stronę www wykonano w 2015 roku.

www.silloptics.de

Serwis internetowy dla Milchland Bayern

TECH-NET wdrożył w 2015 roku serwis propagujący dobry wizerunek mleka i sera z Bawarii. Na stronie można przeglądać recepty/przepisy dzięki odpowiedniemu modułowi, jak również pobrać kursy z nauką gotowania.

www.milchland-bayern.de

Strony konferencyjne Siemensa

Przykład strony konferencyjnej dla dużej firmy technologicznej.

Dla firmy Siemens TECH-NET przygotował w 2014 i 2015 roku strony konferencji organizowanych przez przedsiębiorstwo.

Duże firmy z branży technologicznej organizują dużą ilość konferencji, na które przyjeżdżają setki zainteresowanych osób z całego świata. Dlatego Siemens postawił przed nami zadanie stworzenia strony wewnętrznej, które będzie służyła wszystkim uczestnikom konferencji.

www.df-fa-events.siemens-info.com

www.ea-worldconference.siemens-info.com

Serwis odnawialnych źródeł energii

Jedną z branż, dla której TECH-NET realizował projekty stron www, to odnawialne źródła energii.

Odnawialne źródła energii to w ostatnim czasie temat na topie. Tym bardziej zależało nam na stworzeniu strony, która różniłaby się od innych w tej samej tematyce. Stronę www wykonano w 2012 roku.

www.encn.de

Strona e-commerce marki MIO

Serwis e-commerce musi posiadać to coś, co przyciąga rzesze klientów. Wzięto to pod uwagę przy realizacji dla MIO.

W 2011 roku wykonano serwis e-commerce dla nawigacji marki MIO. Strona stanowi główne źródło informacji na temat produktów MIO. Klient bezpośrednio ze strony może dokonać zakupu nawigacji samochodowej, wideorejestratorów oraz użytecznych akcesoriów. Strona e-commerce MIO jest przez nas cały czas supportowana.
www.mio.com.pl

Portal z recenzjami Video Testy

Strona realizująca zamierzenia serwisu internetowego, w którym można znaleźć praktyczne informacje.

Współpraca z portalem z recenzjami video i poradami na temat sprzętu mobilnego. Naszym zadaniem było stworzenie w 2009 roku strony, która realizowałaby zamierzenia dużych serwisów. Autor treści postawił wymagania, którym stawiliśmy czoła.

www.videotesty.pl

Serwis turystyczny i rezerwacja Aero.pl

Serwis turystyczny Aero.pl potrzebował bardzo prostej, a zarazem funkcjonalnej strony www.

Kilka lat temu - w 2004 roku - serwis był bardziej rozbudowany i posiadał moduł rezerwacji online samochodów, hoteli i samolotów. Jakiś czas temu strona przeszła gruntowną zmianę, aby skupić uwagę użytkowników na samym wyszukiwaniu lotów samolotów. Tym oto sposobem powstała przyjemna strona, która służy wszystkim potrzebującym.
www.aero.pl