Projektowanie stron internetowych i sklepów internetowych

TYPO3, WordPress czy Drupal

Budowanie serwisów o różnym charakterze, takich jak blog, portal informacyjny, wizytówka czy sklep online  

TWORZENIE STRON WWW

Rozwiązania, które pozwolą zaprezentować Twoją firmę od jak najlepszej strony. 

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Atrakcyjny, czytelny i innowacyjny sklep internetowy dedykowany dla Twojej działalności. 

CMS TYPO3


Oto dlaczego proponujemy Państwu system zarządzania treścią TYPO3

Od paru lat oferujemy gotowe rozwiązania na systemach open source, przez co zmniejsza się koszt wytworzenia takiego oprogramowania. W swojej pracy używamy głównie systemu CMS TYPO3 ze względu na jego możliwości , zalety i ergonomie. Nie jest to system skomplikowany w zarządzaniu i administrowaniu przez klienta. TYPO3 nie wymaga od redaktora, administratora znajomości HTML, czy SEO, wszystko jest intuicyjne i proste w obsłudze. Serwisy wykonujemy w technologi RWD (Responsive Web Design). Przykładowe demo serwisu znajduje się pod adresem demo.typo3.org.

 

Oto kilka zalet systemu zarządzania treścią TYPO3 i jego przewaga nad innymi.

 

TECH-NET ROZBUDOWANE STRONY FIRMOWE

ROZBUDOWANE STRONY FIRMOWE


System TYPO3 zawiera wszystkie funkcjonalności komercyjnych systemów CMS, a nierzadko nawet je przewyższa w ilości dostępnych rozwiązań. Dzięki temu wpasowuje się idealnie w potrzeby małych i średnich firm jak również dużych korporacji. W trakcie wdrażania strony można go dostosować w dowolny sposób, a co za tym idzie, dzięki swojej elastyczności będzie ułatwiał zarządzanie wszystkimi elementami strony firmowej. Posiada akredytację i rekomendację urządów Państwowych w Niemczech.

 

TECH-NET OBSŁUGA WIELU JĘZYKÓW

OBSŁUGA WIELU JĘZYKÓW


To co w innych systemach CMS jest niemożliwe, bądź wymaga dodatkowych indywidualnych rozwiązań, aby strona wyświetlała się w kilku językach, w TYPO3 jest standardem. Można np. podpiąć kilka domen do jednego systemu, z czego każda będzie przypisana do innej wersji językowej, a treściami nadal zarządzamy z jednego miejsca w systemie w prosty sposób.

 

TECH-NET WYGODA I PRZEJRZYSTOŚĆ

WYGODA I PRZEJRZYSTOŚĆ


System jest wygodny i intuicyjny w obsłudze, dzięki wyświetlaniu wszystkich stron serwisu w postaci rozwijanego drzewka. Można bez problemu przenosić strony serwisu za pomocą metody drag&drop, tworzyć nowe treści w dowolnym miejscu strony, ukrywać treści bez konieczności kasowania ich, ustawiać przyszłą datę publikacji. Posiada wiele innych, naprawdę przydatnych funkcjonalności, które znajdują swoje zastosowanie przy serwisach wymagających dużej ilości rozbudowanych opcji.

 

TECH-NET SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA


Dzięki wbudowanej w strukturę systemu pamięci "cache" oraz różnym dostępnym rozszerzeniom, system jest naprawdę szybki, niezależnie od tego jakim ruchem na stronie dysponujemy. Nie będzie odczuwalna żadna różnica w prędkości działania pomiędzy serwisem, który odwiedza kilkanaście osób na dobę, a serwisem który odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób na dobę. System działa tak samo szybko.

 

TECH-NET STABILNOŚĆ

STABILNOŚĆ


Jest to najstabilniejszy system CMS z dostępnych na rynku na licencji Open-Source. Posiada wszystkie funkcjonalności systemów komercyjnych, wraz z dużą społecznością programistów z całego świata i własnym systemem śledzenia błędów. Wszelkie usterki są eliminowane przed wprowadzeniem wydania oficjalnego, dostępnego do pobrania. Dzięki temu serwisy używające na dzisiaj wydania starszego, oznaczonego numerem 4.x z roku 2009, nie są narażone na jakiekolwiek ataki, czy błędy w funkcjonowaniu.

 

TECH-NET BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO


Tak jak system operacyjny Debian jest znany z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, tak w systemie TYPO3 jest to jeden z najważniejszych elementów, wpływających na wydanie lub wstrzymanie wydania oficjalnego. System z założenia miał być stosowany do rozbudowanych serwisów, w których przechowywane dane będą naprawdę ważne, więc poziom bezpieczeństwa jest tu kluczowy. Dzięki temu TYPO3 doczekał się tego, że wykorzystują go strony naprawdę znane. Jest to np. Airbus.com, KonicaMinolta.eu czy Bayertechnology.com, a w Polsce Real, Mennica Polska, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., czy InPost, i wiele wiele innych których nie sposób tu wszystkich wymienić.

 

By zrozumieć z jakiego powodu preferujemy i zalecamy naszym Klientom używanie systemu TYPO3, wystarczy porównać ilość znalezionych błędów w systemie WordPress lub innym ogólnodostępnym (np. Joomla ) i w systemie TYPO3. Aby łatwiej to zobrazować, należy dokonać porównania obu systemów, biorąc pod uwagę ilość błędów w TYPO3 znalezionych od początku istnienia projektu tj. od roku 2006 oraz ilość błędów w np. WordPress, jedynie w samym bieżącym roku.

WordPress VS TYPO3

KONTAKT

 

TECH-NET | ul. Kościerzyńska 10 | 51-416 Wrocław | Polska

www.technetdesign.pl | biuro@technetdesign.pl

Tel: 71 72 82 700 | Kom: 507 801 221 | Fax: 71 72 82 727